XIII. KOBİ Zirvesi Başlıyor

Üretimin, ticaretin ve hizmetin tüm alanlarında KOBİ’lerin yaşadığı sorunlara çözüm bulmak; ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında kalıcı başarıyı yakalaması için KOBİ’lere sürdürülebilir rekabet gücü kazandıracak yol haritalarının çizildiği KOBİ Zirveleri’nin XIII.’si; geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda TOSYÖV, TOBB ve KOSGEB işbirliğiyle gerçekleştirilecek.

25 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul CVK Park Bosphorus Otel’de yapılacak XIII. KOBİ Zirvesi “Endüstriyel Dönüşümle, Geleceğin KOBİ’leri” ana teması ile DenizBank Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Bu ana tema çerçevesinde bir gün boyunca gerçekleştirilecek oturumlarda “Geleceğin KOBİ’lerinin Dijital Dönüşümü”, “Geleceğin KOBİ’lerinin Fırsat ve Tehditleri”, “Geleceğin KOBİ’lerine Destek ve Finansman Olanakları”, “Geleceğin KOBİ’lerinin Ekosistemi” değerlendirilecektir.

Etkinlik için www.kobizirvesi.org.tr

Önceki 14. eTürkiye (eTR) Ödülleri TBMM’de Sahiplerini Buldu
Sonraki NETAŞ ile TÜBİTAK BİLGEM, Siber Güvenlik için güçlerini birleştiriyor

Benzer Yazılar

Genel

TBD 20. Bilimkurgu Öykü Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 35. Ulusal Bilişim Kurultayı (Bilişim 2018) 21-22 Kasım 2018 tarihleri arasında “Dijital Ekonomi ve Ötesi” ana teması ile Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’de gerçekleştirildi.