Bilişim Zirvesi 7-8 Kasımda!

1995 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren BThaber Haftalık Gazetesi , bu yıl Bilişim Zirvesi’17 etkinliğini İstanbul Kongre Merkezi’nde, 7 – 8 Kasım 2017 tarihlerinde 100’den fazla yerli ve yabancı konuşmacının katılımı ile 17. defa gerçekleştirecek.

“Yıkıcı ve Yenilikçi Dijital Ekonomi” ana teması ile gerçekleştirecek Bilişim Zirvesi’17; Robotik Teknolojiler, Siber Güvenlik, Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri, Akıllı Kentler, Finans,  Otomotiv, Sağlık, Enerji ve Akıllı Üretim gibi önemli 15 ayrı ana başlık ile eşzamanlı oturumlarda ele alınacak.

17. Bilişim Zirvesi’nde dijital evrim ile başlayan Yenilikçi Dijital Ekonominin yol haritasını yani ‘’REkonomi’’yi ortak akılla oluşturacak.

Etkinlikle hakkında bilgi için www.bilisimzirvesi.com.tr

Önceki Türk Şirketi Ekin Teknoloji'ye ABD’den Altın Ödül
Sonraki TBD ile Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneği Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri

Intel Türkiye Genel Müdürü Yalım Eriştiren oldu

Teknoloji lideri Intel’in Türkiye operasyonunda yaklaşık 10 yıldır çeşitli pozisyonlarda görev alan ve son olarak Intel Türkiye Kurumsal ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Yalım Eriştiren, 1

Sektör Toplantı ve Haberleri

Türkiye’nin Geleceği İçin “Açık Veri Zirvesi” düzenlendi

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB), Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi ve Açık Veri ve Teknoloji Derneği iş birliğinde ‘Türkiye’nin Geleceği İçin Açık Veri Zirvesi’, 10 Haziran tarihinde düzenlendi. 6