Gökyüzünde Dev İşbirliği Philips ve Türk Hava Yolları Güçlerini Birleştirdi!

Business Class yolcularına daha konforlu bir uçuş deneyimi sağlamayı hedefleyen Türk Hava Yolları, artık misafirlerini uzun uçuş saatleri düşünülerek tasarlanmış, benzersiz ses kalitesine sahip Philips kulaklıklarla uçuruyor.

Ses sistemleri devi Gibson Innovations, Türk Hava Yolları ile yaptığı yeni işbirliği kapsamında Business Class yolcularını Philips kalitesi ve konforuyla buluşturuyor.

Kullanıcılarına yenilikçi, yüksek kaliteli ve stil sahibi ürünler sunan Gibson Innovations, Türk Hava Yolları’nın Business Class deneyimini Philips kulaklıklarla bir üst seviyeye taşıyor. Business Class yolcuları, kıtalararası haricindeki tüm uluslararası uçuşlarında, ses uzmanı Philips farkıyla uçmanın tadını çıkarıyor. Türk Hava Yolları yolcuları, uzun uçuşlarda dahi konfordan taviz vermeden mükemmel ses deneyimi sunan Philips kulaklıklarla eğlence ve müziğin keyfine varacak.

Uzun uçuş saatlerine özel tasarım

Yüksek ses kalitesine sahip ve ergonomik yeni kulak üstü Philips kulaklıklar, daha konforlu bir uçuş deneyiminin yanı sıra benzersiz bir ses kalitesi de sunuyor. Nefes alabilen kulak yastıkları, ayarlanabilir kulaklık modülleri, kompakt katlanabilme ve güçlü ses yalıtımı gibi özelliklere sahip olan Philips kulaklıklar, Business Class yolculara doğa dostu ambalajları ile birlikte sunuluyor.

Önceki GameX 2017'de Heyecan Havaya Taşınacak!
Sonraki Huawei, ilk mobil yapay zeka bilgi işlemcisi Kirin 970'i IFA 2017'de tanıttı

Benzer Yazılar