Logsign Türkiye ve MEA Bölgesi Yeni Genel Müdürü Alpay Yüksel Oldu

Logsign’da Üst Düzey Atama

Logsign Türkiye ve MEA Bölgesi Yeni Genel Müdürü Alpay Yüksel Oldu

23 Ekim 2017 / İstanbul – Log yönetimi, güvenlik analizleri ve regülasyonlara uyumluluğu tek bir platformda sunan yeni nesil Güvenlik Bilgi ve Olay Yönetimi (SIEM) çözümü Logsign’ın Türkiye ve MEA bölgesinden sorumlu genel müdürlüğüne Alpay Yüksel atandı.

2016 yılında Deloitte Technology Fast 50’e 10. sıradan girerek, yerli bir güvenlik yazılımı üreticisi olarak teknoloji alanındaki yetkinliğini kanıtlayan Logsign’ın Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgesinden sorumlu genel müdürü Alpay Yüksel oldu.

1997 yılı öncesinde birçok çok uluslu firmada teknik pozisyonlarda yer alan Yüksel, ardından Microsoft’un satış ekibinde görev aldıktan sonra Denizbank’ın teknoloji şirketi Intertech’te Satış Müdürü pozisyonunda görev yaptı. Sonraki yıllarda Probil ve Netaş’da Satış Direktörü olarak yer alan Yüksel, sırasıyla Teknoser’de Genel Müdür Yardımcısı, Aruba Networks’de Bölge Satış Müdürü ve son olarak Treo’da ise Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonlarında bulundu. Aktif olarak 400’den fazla orta ve büyük ölçekli firma ve devlet kurumuna hizmet veren Logsign ile yolları kesişen Yüksel, şirketin Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’daki faaliyetlerinden sorumlu olacak.

İş dünyasında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Alpay Yüksel, geçmişte İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesinde İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı (MBA) yaptı.

Previous Nurus, Alman Tasarım Ödülleri'nde 6 Ödül Aldı
Next LC Waikiki Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü Sevda Malkoç "LCW Sense Uygulamasıyla Dünyada Bir İlke İmza Attık”

You might also like

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

Dijital Olgunluk Modeli ve Rehberliği Projesi Tanıtım Etkinliği Gerçekleştirildi

“Dijital Olgunluk Modeli ve Rehberliği Projesi” tanıtım etkinliği, 19 Ocak 2017 Perşembe günü  TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) tarafından The Green Park Hotel Ankara’da gerçekleştirildi. TÜBİTAK Başkanı  Prof. Dr. A. Arif ERGİN

Sektör Toplantı ve Haberleri

Media Markt ve Microsoft İşbirliği ile Çocuklar Eğlenerek Kodlama Öğrendi

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, 18-19 ve 25-26 Şubat tarihlerinde Microsoft Türkiye işbirliği ile 4 günde 7-12 yaş arasındaki 129 çocuğa kodlama eğitimi verdi. Avrupa’nın açık