“TBD Bilişim Günleri” Etkinliğini Gerçekleştirdik

TBD İstanbul Şubesi, Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde “TBD Bilişim Günleri” Etkinliği Gerçekleştirdi

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi 19 Mart 2019 tarihinde Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde birbirinden değerli konuşmacılarımızla “TBD Bilişim Günleri” etkinliğimizi gerçekleştirdi.

Açılış konuşmalarını, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Kerim GÜNEY, Cumhurbaşkanlığı Bilim Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurul Üyesi Sayın Dr. Osman COŞKUN, TBD Genel Başkanı Sayın Rahmi AKTEPE, TBD İstanbul Şubesi Başkanı Sayın Deniz TİRYAKİOĞLU Açılış Konuşmalarını Yaptı. Açılış Konuşmaları sonrasında Fütürist, B-Wise Kurucusu Sayın Cenk TEZCAN “Geleceğin Meslekleri ve Gelecek Tasarımı” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Ardından Yeni Teknolojiler, Blockchain, Girişimcilik, Melek Yatırımcılık konularının işlendiği “Yakın Dönem Teknolojiler ve Girişimcilik” konulu panelde Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Dr. Ziya KARAKAYA, TÜRKKEP Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kurtuluş NEVRUZ, Defterhane Blokzinciri CEO’ su Sayın Cemil Şinasi TÜRÜN, TRANGELS Kurucu Ortak, Melek Yatırımcı Sayın Hüseyin KARAYAĞIZ’ ın sunumlarını gerçekleştirdiler.

Siber Güvenlik ve Sanallaştırma konularının işlendiği “Verinizin Değeri Güvenliği Kadardır: Siber Güvenlik ve Sanallaştırma” konulu panelde ASELSAN Kripto ve Bilgi Güvenliği Program Direktörlüğü Kıdemli Lider Mühendis Ali IŞIKLI ve DevlopSOFT CEO’ su Sayın Seyfettin DEVECİ değerli bilgi ve tecrübelerini paylaştılar. Panellerde moderatörlüğünü Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Ögretim Görevlisi Dr. Ziya ORALHAN’ ın yaptığı etkinlik yoğun ilgi ile tamamlandı.

 

Önceki TBD'den T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisine Ziyaret
Sonraki Bilgi Güvenliği Uzmanlığı & İç Tetkikçi Sertifika Programı

Benzer Yazılar

TBD Haberleri 0 Comments

Bilişim 2016 Basın Toplantısı

8-9 Aralık 2016 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’de , “Bilişim ve Demokrasi” ana temasıyla gerçekleştireceğimiz Bilişim’2016 (TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı)  için ulusal medya temsilcilerimizle bir araya geldik. 03.11.2016

TBD Haberleri

“Dijital Hayat Programı”nın Konuğu Rahmi Aktepe’ydi

Bilal Eren’in hazırlayıp, Cumhurbaşkanlığının Dijital Dönüşüm Ofisinin sunduğu Dijital Hayat programına bu hafta Türkiye Bilişim Derneği Genel Başkanımız Rahmi Aktepe konuk oldu. Aktepe; – Türkiye Bilişim Derneği Ne Zaman Kuruldu?