TBD İkinci Başkanı M. Ali Yazıcı ve Prof. Dr. F. Bahar Işın “Kanal B” Günce Programına Katıldı
Duygu Çallı’nın hazırlayıp sunduğu “Kanal B Günce ” programının konukları; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) 2. Başkanı M. Ali Yazıcı ile Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi F. Bahar Işın oldu.
Yeni normalde bilişim sektörü ekosisteminin yapısı, sorunları geliştirilmesi için yapılması gerekenler başta olmak üzere endüstri 4.0, yeni normalin sınırları ve beklentiler, dijital beceriler, yeni meslekler, siber güvenliğin önemi, bilişim okuryazarlığının ve bilişim teknolojilerinin hayatımızdaki rolü olmak üzere tüm konular görüş ve öneriler kapsamında detaylarıyla konuşuldu. (11 Ocak 2021)
Benzer Yazılar
BİMY’24 Bilgi İşlem Yöneticileri Seminerimiz Gerçekleşti
Geleneksel TBD etkinliklerinden olan “Bilişimde Bahar Buluşması” olarak bilinen BİMY’24, “27-30 Nisan 2017” tarihlerinde “Bilişimde Gelişim, Bilişimle Gelişim” ana teması ile RIXOS Premium Kongre Merkezi, Belek Antalya’da gerçekleştirildi. Açılış
TBD 20.Bilimkurgu Öykü Yarışması Başlıyor!
Geleceğe dair söyleyecek daha çok sözümüz var! Bu yıl yirminci kez “bilimkurgu” diyoruz 82