Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülleri Sahiplerini Buldu

 

Bilişim 500 Araştırması Ödül Töreni” bu yıl 20. defa 4 Temmuz 2019 tarihinde Grand Pera Emek Sahnesinde gerçekleştirildi.

Ödül töreninde Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülleri verildi. Bu kategoride Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Genel Başkanı Rahmi Aktepe ile birlikte Tuğrul Tekbulut, Hayguyi Antikacıoğlu, Faruk Eczacıbaşı, Osman Helvacı, Melek Bar Elmas ve Bekir Erdoğan ödüllerini aldı.

Önceki Genel Başkan Rahmi Aktepe, Merkez Valisi Dr. Enis Yeter’i Makamında Ziyaret Etti
Sonraki TBD Heyeti, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Fatih KACIR’ı Makamında Ziyaret Etti

Benzer Yazılar

TBD Haberleri

TBD-TÜBİSAD Yaşam Boyu Hizmet Ödülü Sahibini Buldu

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 35. Ulusal Bilişim Kurultayı (Bilişim 2018) 21-22 Kasım 2018 tarihleri arasında “Dijital Ekonomi ve Ötesi” ana teması ile Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’de gerçekleştirildi.

TBD Haberleri

BENGÜTÜRK TV Teknoloji ve Gelecek Programı’nda “Bulut Bilişim ve Veri Merkezleri” Konuşuldu

BENGÜTÜRK TV Teknoloji ve Gelecek Programı’nın 17. bölümünde “Bulut Bilişim ve Veri Merkezleri” masaya yatırıldı. Programın konukları Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Bilişim Standartları Platformu Başkanı ve Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi

TBD Haberleri 0 Comments

”Bilişim ve İletişim Demokrasinin Teminatıdır”

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Başkanı İlker Tabak, bilişim ve iletişimin demokrasinin teminatı olduğunu söyledi. 15 Temmuz darbe girişiminde TÜRKSAT ve televizyon kanallarının hedef alındığını hatırlatan İlker Tabak, “Bilişim ve iletişim