TOBB’da Bilişim Sektör Buluşması Gerçekleştirilecek

“Bilişim Sektör Buluşması”gerçekleştirilecek

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk ÖZLÜ başkanlığında Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde 11 Ağustos 2017 Cuma günü saat 14:00’de TOBB Konferans Salonu’nda “Bilişim Sektör Buluşması” gerçekleştirilecek.

7033 sayılı “Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi amacıyla bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun olan Üretim Reform Paketi 18/06/2017 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabul edilmiş, 1 Temmuz 2017 tarihli ve 30111 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Söz konusu Kanunun 3. maddesinde yapılan değişiklikle Sanayi Sicili Kanunu’ndaki sanayici tanımına bilişim teknolojisi ve yazılım üreten işletmeler dahil edilmiştir.

Etkinliğin açılış konuşmalarını  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk ÖZLÜ ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat HİSARCIKLIOĞLU yapacak.

Etkinlikte  TOBB Türkiye Yazılım Sektörü Meclisi Başkanı Melek Bar ELMAS tarafından sektör değerlendirme sunumu ve Sanayi Genel Müdürlüğü tarafından Sanayi Sicil Belgesi İle İlgili Bilgilendirme yapılacak.

 

 

Önceki Cep Telefonuyla Maça Giriş Dönemi Başlıyor
Sonraki Turkcell'e Yeni Kurumsal İletişim Direktörü

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri
Sektör Toplantı ve Haberleri

İnternetten Yapılan Kartlı Ödemeler Rekor Kırdı

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) yaptığı açıklamada, Mayıs ayı verilerine göre internetten yapılan kartlı ödemeler rekor kırdı ve toplam kartlı ödemeler içindeki payı yüzde 15’e çıktı. 60