Women TechMakers 2017 Başlıyor!

Ankara’da üçüncüsü düzenlenecek WTM (Women TechMakers) Ankara konferansı 25 Mart tarihinde Bilkent Cyberplaza’ da düzenleniyor.WTM etkinlikleri, dünya’da Google sponsorluğunda yaklaşık 39 ülkede toplamda 58 etkinlik olarak gerçekleşiyor.

WTM (Women TechMakers) Ankara ve GDG (Google Developer Group) Ankara öncülüğünde düzenlenen etkinlikte Berrin Benli (Akıllı Şehirler Yolculuğu), Ersan Ocak (Yeni Medya Hikaye Anlatıcılığı), Neslihan Aydınoğlu (Kelimelik Oyununun Hikayesi), Hazel Kavılı (R Programlama ile Şık Grafikler ve Tekrar Üretilebilir Rapor Oluşturma), Seyfullah Yamanoğlu ve Ece Tavaslı (VR Endüstrisi), Barış Erdem (Unity 3 D ile Arttırılmış Gerçeklik), Kamer Kemerkaya (Multiplayer Oyun Yazılımına dair İpuçları) ve Ayşe Simge Özger (Network Security), Habibe Güldamla Özsema (Data Stream Processing) kesinleşen konuşmacılar arasında yer alıyor.

Google, WebMasto, indir.com, Radyo Odtü ve HyperAd etkinlik sponsorları arasında, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ( TTGV ), Bilkent Cyberpark ise etkinliğin partnerleri arasında yer almaktadır.

Etkinlikte Clave sponsorluğunda hazırlanan Android uygulaması kullanılabilecektir.

Kadın ve erkek konuşmacı ve katılımcılara açık olan konferans hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz web sitesine bakabilir ve ya 2016 yılında düzenlenen etkinliğin fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz. Etkinlik ücretsizdir.

Bilgi : wtm.gdgankara.org

 

Önceki TBD Ankara Şubesi YK Başkanı Nurcan Özyazıcı Sunay ile Söyleşi
Sonraki “eTürkiye Ödülleri’’ne Başvurular Uzatıldı

Benzer Yazılar

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!