İK’da Dijital Vizyon: İnsan Kaynaklarının Dijital Dönüşümü Zirvesi, 14 Mart 2018

14 Mart 2018’de Point Hotel, Ankara’da

“İK’da Dijital Vizyon: İnsan Kaynaklarının Dijital Dönüşümü Zirvesi” düzenlenecek

14 Mart 2018’de Ankara’da gerçekleştirilecek olan İK’da Dijital Vizyon: İnsan Kaynaklarının Dijital Dönüşümü Zirvesi‘nde ; İnsan Kaynaklarının dijital dönüşüm sürecinin, getirdiği yeniliklerin, iş dünyasının başarılı uygulamalarının, teknolojik ve dijital altyapısının, tüm dönüşüm sürecinin getirdiği yeni yetkinliklerin katılımcılarla paylaşılması amaçlanıyor.

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Yönetim Kurulu Üyesi Ertan Barut’un açılış konuşması yapacağı zirvede “İdealler ve Gerçekler: Türkiye’deki Uygulamalar“, “Gelenekselden Dijitale İnsan Kaynakları Dönüşümü“, “Dijital Yetenek Savaşı“, “Sosyal Platformların Öğrenim ve Gelişime Etkisi” ve “Dijital Çalışan Deneyimi / Bağlılığı” gibi oturumlar yer alacak.

TBD’nin Destekleyen Kuruluşlar arasında olduğu etkinliğe  http://ikdijitalzirvesi.indense.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Önceki Yazı B.İ.G. Kids Camp Eğitimi Düzenlendi
Sonraki Yazı TBD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Sunay ve TBD Kadın Çalışma Grubu Koordinatörü Suna Öztop ANGİKAD'ı Ziyaret Etti

You might also like

Sektör Toplantı ve Haberleri

Kadına şiddete güvenlik yüzüğü

Kadına şiddeti önlemek için geliştirilen akıllı güvenlik yüzüğü, kadınların saldırıya uğrama ihtimallerine karşı tasarlanmış bir panik butonu niteliğinde oluşturuldu.