Lenovo, Şanslı bir Kullanıcısını Survivor Heyecanının Sürdüğü Dominik’e Götürüyor

Lenovo, Şanslı bir Kullanıcısını Survivor Heyecanının Sürdüğü Dominik’e Götürüyor

15 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Lenovo markalı dizüstü bilgisayar alan herkes, her bin TL değerindeki alışverişi için 1 çekiliş hakkı kazanacak ve Dominik’e gitme şansı yakalayacak.

Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı bilgisayar üreticisi, sunucu alanında ve Moto markası ile akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, teknoloji severleri Karayipler’in en gözde tatil merkezi olan Dominik Cumhuriyeti’ne gönderiyor.

Kampanya kapsamında, 15 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Lenovo markalı dizüstü bilgisayar alan herkes her bin (1.000 TL) Türk Lirası değerindeki alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanacak ve seçeceği bir kişiyle birlikte rüyaları süsleyen bir tatile çıkma şansına sahip olacak. Bir kişi maksimum 6 çekiliş hakkına sahip olacak.

Kampanyaya katılmak için yapılması gerekenler ise oldukça kolay. Perakende mağazalarından veya online satış kanallarından alınan ürünlerde geçerli olacak kampanyaya göre en az bin TL (1.000 TL) değerindeki ürününüzü aldıktan sonra www.lenovodominikmacerasi.com sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Siz de 15 Nisan’da sonlanacak olan kampanyanın ardından açıklanacak talihlilerden biri olarak seçeceğiniz bir kişiyle Dominik Cumhuriyeti’ne gidebilir ve bembeyaz kumların ve okyanusun keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.lenovo.com.tr <http://www.lenovo.com.tr/>  ya da Lenovo sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Önceki Türk Telekom ve Vodafone’dan mobil haberleşme altyapısı olmayan yerlere hizmet götürmek için ortak teklif
Sonraki Türk Telekom, yeni iletişim stratejisi ‘Sen Yeter Ki Hayal Et’i tanıttı

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

Türk Telekom 9’uncu kez Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası oldu

Türk Telekom, 2016 yılının Ocak ayında gerçekleştirdiği tek marka birleşmesi sonrası marka değerini yıllık bazda yüzde 11 oranında artırarak tüm zamanların en yüksek marka değerine ulaştı. Uluslararası marka değerleme kuruluşu