Medya Takibi Pazarına Yeni Oyuncu: BuzzCovery

Kelime tanımlaması yapmadan istediğiniz her türlü sorguyu yapabildiğiniz BuzzCovery, sınırsız kullanımı, cazip fiyatı ve yüksek performansı ile medya takip pazarında taşları yerinden oynatacak. BuzzCovery, kurumsal iletişim departmanlarının yanı sıra satış ve pazarlama departmanlarını da hedefliyor.

Hollanda merkezli Byelex firmasının Haber odaklı marka ve sektör analiz çözümü olan BuzzCovery, Türkiye’de Faselis Veri Teknolojileri tarafından pazara sunuldu. Pazardaki diğer medya takip çözümlerinden farklı olarak önceden anahtar kelime tanımlaması yapmanıza gerek yok. İstediğiniz kelimeyi veya kelime grubunu belirlediğiniz tarih aralığında arayabiliyorsunuz. Sonuçlar ve analiz raporu ise aynı anda ekranınıza yansıyor.

4 bine yakın haber sitesini takip eden ve veritabanına her ay Türkiye’den 200 bin yeni haber sayfası eklenen BuzzCovery sadece kurumsal iletişim departmanlarının değil kurumların satış ve pazarlama departmanlarının da günlük operasyonları sırasında kullanabilecekleri bir ürün. BuzzCovery sayesinde pazarlama ve satış departmanı çalışanları kendi markaları ile birlikte rakip markalar hakkında medyada neler konuşulduğunu, sektörlerinde hangi konuların öne çıktığını anlık olarak takip edebiliyor.

Müşterilerinin kendilerinden uzun süredir medya takibi konusunda da bir çözüm sunmalarını talep ettiklerini söyleyen Faselis Türkiye Genel Müdürü İlknur Altın Ünaç, BuzzCovery ile müşterilerine hızlı, esnek ve düşük maliyetli bir çözüm sunduklarını belirtti. Ünaç sözlerine “Piyasadaki medya takip çözümleri ne yazık ki ne hız olarak ne de kullanıcı arayüzü açısından Faselis’in hızlı ve işlevsel arayüzüne alışık kullanıcılarımızı tatmin edecek durumda değildi. Bu nedenle özellikle Bigdata konusunda uzman olan Byelex’in çözümü olan BuzzCovery’i Türkiye’de satışa sunmaya karar verdik” diye devam etti.

Mevcut medya takip çözümlerinden tamamen farklı olacak şekilde kullanıcı başı sabit ücret modeli ile satılan BuzzCovery farklı bütçe ve ihtiyaçlara hitap etmek için iki farklı paket seçeneği ile sunuluyor. Aylık 9.95 Euro’luk temel paket ile son 21 günlük data içerisinde istediğiniz kelimeleri sorgulayabiliyorsunuz. Aylık 49.95 Euro’luk Profesyonel paket ise istediğiniz tarihler arasında sorgulama yapmanın yanı sıra farklı sorguları karşılaştırmalı olarak raporlama ve raporları bilgisayarınıza indirme imkanı da sunuyor.

 

 

 

Önceki Türk Telekom “İçindeki Yazarları Keşfediyor”
Sonraki 2 Bin 163 Kırsal Yerleşim Yeri Telefon ve İnternete Kavuşuyor

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri

MediaMarkt ve Microsoft’dan 45 Çocuğa Kodlama Eğitimi

MediaMarkt ile Microsoft Türkiye, çocukların algoritmik becerilerinin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla başlattığı kodlama eğitimlerine Hour of Code ile devam ediyor. 48

Sektör Toplantı ve Haberleri

14. Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı (ISC TURKEY)

Parolanız çalındığında yenisiyle değiştirebilirsiniz ama biyometrik verilerinizi değiştiremezsiniz. Ana teması ‘Sağlık Sektöründe Siber Güvenlik’ olan 14. Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı (ISC TURKEY); 2-3 Aralık 2021 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Millet