Türk Telekom “İçindeki Yazarları Keşfediyor”

Türk Telekom, 34 binden fazla çalışanı arasındaki yazarları keşfediyor. Türk Telekom Akademi ve İç İletişim Direktörlüğü’nün hayata geçirdiği “İçimizdeki Yazarları Keşfediyoruz” projesiyle şirket, çalışanları arasındaki yetenekli kalemleri ortaya çıkarıp, kitaplarını yayınlayacak. Çalışanlarının uzmanlık alanlarını destekleyerek motivasyonlarını artırmak isteyen Türk Telekom, şirket içinde seçilen yazarların kitaplarını iki aylık periyotlarla Türkiye’nin 81 ilindeki çalışanlarıyla buluşturacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, Akademi ve İç İletişim Direktörlüğü çatısı altında, “İçimizdeki Yazarları Keşfediyoruz” projesini hayata geçirdi. Çalışanlarının yeteneklerini keşfetmek ve desteklemek amacıyla başlatılan proje ile Türk Telekom, şirket içerisindeki yetenekli yazarların bilgi birikimi ve deneyimlerini çalışanları ile buluşturmak üzere kitaplaştırmayı hedefliyor. Türk Telekom Kitap İnceleme Komisyonu tarafından seçilen çalışmalar, iki aylık periyotlarla basılarak Türk Telekom çalışanlarına sunulacak.

Proje kapsamında yayımlanan ilk kitap, Türk Telekom İşe Alım Grup Müdürü Mehmet Erkan Aydın’ın Oğuz Erdoğan ile birlikte kaleme aldığı “İŞ’te Mülakat” oldu.

Türk Telekom çalışanları arasında yazma ve okuma alışkanlığını geliştirmek ve teşvik etmek amacıyla da yürütülen “İçimizdeki Yazarları Keşfediyoruz” projesi ile ilgili açıklamada bulunan Türk Telekom Akademi ve İç İletişim Direktörü Mehmet Aldanmaz şunları söyledi: “Türk Telekom Akademi çatısı altında başlattığımız “İçimizdeki Yazarları Keşfediyoruz” projemizle çalışma arkadaşlarımızın iş dışı yaşamlarında da başarılı olabilmelerine ve hayallerini gerçekleştirebilmelerine destek oluyoruz. Bu projeyle birlikte hem yazarlarımızın birikimlerini çalışanlarımıza ulaştırmak, hem de okuma kültürünü canlandırarak yeni bir kültür hamlesi başlatmak; sadece teknolojide değil, kültür ve sanat alanlarında da ülkemize değer katmak istiyoruz. Türk Telekom olarak, insan kaynağına yaptığımız yatırımla, Türk Telekomluların sürekli gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Önceki İnovasyon ve Ar-Ge’nin Zirvesi Eylül Ayında
Sonraki Medya Takibi Pazarına Yeni Oyuncu: BuzzCovery

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

Aile içi girişimcilik ekonomiye 30 yıl kazandıracak

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD) düzenlediği Aile Şirketleri Konferansı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, aile içi girişimciliğin önemine dikkat çekti. Aile fertlerinden birinin, şirket dışında girişimciliğe adım

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

Yeni Medya Çalışmaları III. Ulusal Kongresi 9-10 Mart 2017

9-10 Mart 2017 tarihlerinde Alternatif Bilişim Derneği tarafından Ankara’da CerModern’de gerçekleştirilecek olan Yeni Medya Çalışmaları III. Ulusal Kongre, hak odaklı yeni medya temasıyla aşağıdaki başlıklar kapsamında yer alan özgün bilimsel çalışmaları davet