Yurtlarla İlgili Tüm Bilgiler Artık “yurtlarburada.com”da

Üniversiteyi kazandınız peki ya kalacak yer? Tercih stresinden sonra çözümünü arayacağınız bu soruya cevaplar Türkiye genelinde öğrenci yurtlarının detaylı tanıtımlarının yapıldığı www.yurtlarburada.com adresinde.

2006’dan günümüze yaklaşık 10 milyon kişiye rehberlik yapan site yılda 1,5 milyonun üzerinde kişi tarafından ziyaret ediliyor. Üniversite sınavına girerek kayıt hakkı kazanmış öğrencilere ve üniversite eğitimlerine devam eden öğrencilerine yurt bulma konusunda yardımcı olan, Yurtlarburada.com Türkiye Bilişim Derneği (TBD)’ nden ödüllü tek yurt tanıtım sitesi.

Site  TBD’nin düzenlenlemiş olduğu Bilişim Yıldızları Yarışması’nda ödül almış , yarışmaya katılmış olduğu e-hizmet kategorisinde kategori birinciliği ayrıca, yarışmada bulunan tüm kategorilerde ödül alan siteler arasında da en iyi web sayfası ödülünün de sahibi.

Önceki Türk Telekom Bilişim 500’den 5 Ödülle Döndü
Sonraki Türkiye'de 20 binin üzerinde yatırımcı Bitcoin ile ilgileniyor

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

ATSO’da “Kalkınmada Sanayi 4.0’In Rolü” Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) “Kalkınmada Sanayi 4.0’ın Rolü” konulu bir bilgilendirme toplantısı yapıldı. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 24. Grup (Elektrik enerjisi, üretim, dağıtım ve ilgili hizmet faaliyetleri)

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

İş Melekleri Yeni Girişimcilik Üssü İTÜ MAGNET’te Buluştu

İş Melekleri Yeni Girişimcilik Üssü İTÜ MAGNET’te Buluştu Kuruluş aşamasını geride bırakmış girişimci firmaların belirli bir ölçeğe gelmelerini destekleyecek; Türkiye girişimcilik ekosistemindeki önemli bir boşluğu dolduracak İTÜ MAGNET’te; böyle bir etkinliğin