Yurtlarla İlgili Tüm Bilgiler Artık “yurtlarburada.com”da

Üniversiteyi kazandınız peki ya kalacak yer? Tercih stresinden sonra çözümünü arayacağınız bu soruya cevaplar Türkiye genelinde öğrenci yurtlarının detaylı tanıtımlarının yapıldığı www.yurtlarburada.com adresinde.

2006’dan günümüze yaklaşık 10 milyon kişiye rehberlik yapan site yılda 1,5 milyonun üzerinde kişi tarafından ziyaret ediliyor. Üniversite sınavına girerek kayıt hakkı kazanmış öğrencilere ve üniversite eğitimlerine devam eden öğrencilerine yurt bulma konusunda yardımcı olan, Yurtlarburada.com Türkiye Bilişim Derneği (TBD)’ nden ödüllü tek yurt tanıtım sitesi.

Site  TBD’nin düzenlenlemiş olduğu Bilişim Yıldızları Yarışması’nda ödül almış , yarışmaya katılmış olduğu e-hizmet kategorisinde kategori birinciliği ayrıca, yarışmada bulunan tüm kategorilerde ödül alan siteler arasında da en iyi web sayfası ödülünün de sahibi.

Önceki Türk Telekom Bilişim 500’den 5 Ödülle Döndü
Sonraki Türkiye'de 20 binin üzerinde yatırımcı Bitcoin ile ilgileniyor

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

Oyun 2017 Başlıyor!

Türkiye 22. Zeka Oyunları Yarışması başladı. Bu sene toplam ödül 30.000 TL! Yaş ve eğitim sınırlaması olmadan, okuma yazma ve matematikte dört işlem becerisine sahip olan herkes Türkiye Zeka Oyunları

Sektör Toplantı ve Haberleri
Sektör Toplantı ve Haberleri