Yurtlarla İlgili Tüm Bilgiler Artık “yurtlarburada.com”da

Üniversiteyi kazandınız peki ya kalacak yer? Tercih stresinden sonra çözümünü arayacağınız bu soruya cevaplar Türkiye genelinde öğrenci yurtlarının detaylı tanıtımlarının yapıldığı www.yurtlarburada.com adresinde.

2006’dan günümüze yaklaşık 10 milyon kişiye rehberlik yapan site yılda 1,5 milyonun üzerinde kişi tarafından ziyaret ediliyor. Üniversite sınavına girerek kayıt hakkı kazanmış öğrencilere ve üniversite eğitimlerine devam eden öğrencilerine yurt bulma konusunda yardımcı olan, Yurtlarburada.com Türkiye Bilişim Derneği (TBD)’ nden ödüllü tek yurt tanıtım sitesi.

Site  TBD’nin düzenlenlemiş olduğu Bilişim Yıldızları Yarışması’nda ödül almış , yarışmaya katılmış olduğu e-hizmet kategorisinde kategori birinciliği ayrıca, yarışmada bulunan tüm kategorilerde ödül alan siteler arasında da en iyi web sayfası ödülünün de sahibi.

Önceki Türk Telekom Bilişim 500’den 5 Ödülle Döndü
Sonraki Türkiye'de 20 binin üzerinde yatırımcı Bitcoin ile ilgileniyor

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

Kanada Hızlı İnterneti Vatandaşlık Hakkı İlan Etti

Kanada medeniyetin bir boyutuna daha imza attı. Yüksek hızda internet erişimini her vatandaşın erişebilmesi gereken bir “temel telekomünikasyon hizmeti” olarak kabul etti Yüksek hızlı internet erişiminden sorumlu olan ulusal telekomünikasyon

Sektör Toplantı ve Haberleri

Samsung Geleceğin Mucitlerini Arıyor!

Öğrencilere bilimi sevdirerek onları yaratıcı düşünmeye ve yeni buluşlar yapmaya teşvik etmek üzere Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Multi Channel Developers iş birliğiyle düzenlenen “Samsung Geleceğin Mucitleri” bilim yarışması için başvurular