Kurumsal Farkındalık Günü, 1 Mart’ta Ankara’da Düzenleniyor!
Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü, Kurumsal Dönüşüm Platformu Ankara Temsilcisi Sn. Adil Bişkin moderatörlüğünde 1 Mart 2017 tarihinde Ankara’da düzenlenecek. ERP, BI, BPM, CRM, EAM, HCM, PLM, SCM, ECM, MES ve e-Dönüşüm projelerinde deneyimli konuşmacıların deneyimlerini marka bağımsız olarak paylaşacağı, dijital & kurumsal dönüşüm ve kurumsallaşmayla ilgili kavramsal konuşmacıların yer alacağı kurumsal farkındalık gününe Ankara’lı üye ve takipçiler davetlidir.
Kayıt için http://erpcommittee.blogspot.com.tr/2017/01/kurumsal-farkndalk-gunu-1-martta.html
Benzer Yazılar
UYAP Entegrasyonu Protokolü İmzalandı
UYAP Entegrasyonu Protokolü İmza Töreni’nde konuşan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, “Bu protokol, başta posta olmak üzere, sair alanlardaki olası evrak gecikmelerini tamamen ortadan kaldıracak
Leave a Reply
Only registered users can comment.
0 Comments
No Comments Yet!
You can be first to comment this post!