Netaş 50. yılında en iyi Start-Up yazılım ve donanımlarını ödüllendiriyor

50.yılında Netaş’tan genç girişimcilere tam destek

Netaş 50. yılında en iyi Start-Up yazılım ve donanımlarını ödüllendiriyor. Netaş, 50. kuruluş yılı kutlamaları çerçevesinde, 16. TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri kapsamında, genç girişimcileri desteklemek üzere Start-up bünyesinde geliştirilmiş en iyi yazılım ve donanım ürünlerine “NETAŞ 50.Yıl Özel Ödülü” verecek.

Türkiye’nin dijital geleceğinin mimarı Netaş, 50. yılını kutlamaya yaratıcı gençlere ilham veren etkinliklerle devam ediyor. Bu yıl 16.sı düzenlenecek TESİD (Türk Elektronik Sanayicileri Derneği) Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri kapsamında, genç girişimcileri desteklemek üzere Netaş, Start-up bünyesinde geliştirilmiş yazılım ve donanım ürünlerine “NETAŞ 50.Yıl Özel Ödülü” verecek.

Yarışmaya katılmak isteyen gençlerin TESİD’in internet sitesinde bulunan Netaş 50.Yıl Ödülü Başvuru Formu’nu doldurduktan sonra en geç 15 Ağustos 2017 tarihine kadar [email protected] göndermesi gerekiyor.

Netaş CEO’su C. Müjdat Altay, Türkiye’deki start-up’ları desteklemenin Türkiye’nin inovasyon kültürüne büyük katkılar sunduğunun altını çizerek, Netaş Wesley Clover Teknoloji Fonu ile de girişimcilere ve şirketlere yatırım yapmayı, katma değeri yüksek teknoloji projelerini desteklemeyi sürdürdüklerini belirtti. “Bugün artık, büyük şirketler birer platform özelliğini taşıyor. Biz de bu doğrultuda hayata geçirdiğimiz ‘Netas as a platform’ yapısıyla, sektörün genç oyuncularına bilgi ve deneyim paylaşımıyla teknoloji geliştirme, pazara açılma imkanları sunan bir platform yarattık. Bu doğrultuda, Türkiye’nin elektronik ve bilişim alanındaki başarılı projeleri destekleyen TESİD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri kapsamında start-uplar tarafından geliştirilen yazılım ve donanım ürünlerini de NETAŞ 50.Yıl Özel Ödülüile taçlandırarak, bu alandaki girişimcilerin başarılarını destekleyecek olmaktan mutluluk duyuyoruz. 50 yıllık başarılı geçmişimizin bir dayanağı olarak, inovasyon kültürüne hizmet eden oluşumların her zaman destekçisi olacağız” dedi.

Önceki Media 4.0 Temalı Media Summit Gerçekleştirildi
Sonraki Teknolojinin Kadın Liderleri ödülleri sahiplerini buldu

Benzer Yazılar