HİK-TBD Webinarlar Serisi’nin İkincisi 1 Ağustos 2017’de…

TBD, Herkes İçin Kütüphane Projesi (HİK) ile gerçekleştirdiği işbirliği programı çerçevesinde “HİK-TBD Webinarlar Serisi” düzenlenmeye devam ediyor.

TBD-HİK (Herkes için Kütüphane) işbirliği programı çerçevesinde gerçekleştirilen webinarlar serisinin ikincisi, 1 Ağustos 2017 saat 10.00’da  Bilgi Güvenliği Derneği’nden Mehmet Ali İncefe tarafından“Sosyal Medyada Riskler ve Güvenlik” konusunda gerçekleştirilecek.

Türkiye’de acilen ele alınması gereken ve toplumu yakından ilgilendiren konuların işlendiği webinardan 6 tane daha düzenlenmesi planlanıyor. Webinarı izlemek isteyenler TBD internet sayfasından gelecek programların duyurusunu takip edebilirler.

https://herkesicinkutuphane.adobeconnect.com/webinar linkini kullanarak webinara katılabilirsiniz.

İnternet üzerinden video konferans seminerleri (Webinar) şeklinde gerçekleşecek etkinliklerin ilki “Çocuk İstismarının Engellenmesi” konusunda  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Koruma Birimi, Çocuk ve Bilgi Güvenliği Derneği’nden Prof. Dr. Betül Ulukol tarafından 12 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da düzenlendi.

 

 

Önceki Google SOS Uyarıları, Kriz Anlarında Yardımcı Olacak!
Sonraki TBD Genç Bilişim Yaz Kampı Başlıyor!

Benzer Yazılar

TBD Haberleri 0 Comments

TBD 18. Bilimkurgu Öykü Yarışması Sonuçlandı

BİR AİLE ÖLÜMÜ SOSYAL MEDYAYA TAŞIRSA! İRONİK ANLATIMIYLA “EXTUBE” BİRİNCİ OLDU Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 1998’den bu yana geleneksel olarak düzenlenen “TBD Bilimkurgu Öykü Yarışması” sonuçlandı. Bu yıl 18’incisi

TBD Haberleri

2018 Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi Ankara’da Yapıldı

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ile işbirliği içerisinde, Bilgi Güvenliği Derneği tarafından desteklenen “Siber Güvenlik Ekosisteminin Geliştirilmesi Zirvesi” 13 Şubat 2018 tarihinde BTK Konferans Salonu’nda düzenlendi. 74