HİK-TBD Webinarlar Serisi’nin İkincisi 1 Ağustos 2017’de…

TBD, Herkes İçin Kütüphane Projesi (HİK) ile gerçekleştirdiği işbirliği programı çerçevesinde “HİK-TBD Webinarlar Serisi” düzenlenmeye devam ediyor.

TBD-HİK (Herkes için Kütüphane) işbirliği programı çerçevesinde gerçekleştirilen webinarlar serisinin ikincisi, 1 Ağustos 2017 saat 10.00’da  Bilgi Güvenliği Derneği’nden Mehmet Ali İncefe tarafından“Sosyal Medyada Riskler ve Güvenlik” konusunda gerçekleştirilecek.

Türkiye’de acilen ele alınması gereken ve toplumu yakından ilgilendiren konuların işlendiği webinardan 6 tane daha düzenlenmesi planlanıyor. Webinarı izlemek isteyenler TBD internet sayfasından gelecek programların duyurusunu takip edebilirler.

https://herkesicinkutuphane.adobeconnect.com/webinar linkini kullanarak webinara katılabilirsiniz.

İnternet üzerinden video konferans seminerleri (Webinar) şeklinde gerçekleşecek etkinliklerin ilki “Çocuk İstismarının Engellenmesi” konusunda  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Koruma Birimi, Çocuk ve Bilgi Güvenliği Derneği’nden Prof. Dr. Betül Ulukol tarafından 12 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da düzenlendi.

 

 

Önceki Google SOS Uyarıları, Kriz Anlarında Yardımcı Olacak!
Sonraki TBD Genç Bilişim Yaz Kampı Başlıyor!

Benzer Yazılar

TBD Haberleri 0 Comments

TBD 18.Kamu-BİB Etkinlik Sonuç Raporu Yayınlandı

2023 ve Ötesi: “Akıllı Üretim, Verimli Devlet” ana temasıyla 19-22 Mayıs 2016 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirdiğimiz TBD 18. Kamu-BİB Kamu Bilişim Platformu’nun etkinlik sonuç raporu yayınlandı. Rapora http://www.kamu-bib.org.tr/docs/Etkinlik-Sonuc-Raporu.pdf adresinden ulaşabilirsiniz.