TBD 37. Ulusal Bilişim Kurultayı Açılış Konuşmaları

Genel Başkan Rahmi Aktepe’nin TBD 37. Ulusal Bilişim Kurultayı Açılış Konuşmaları

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih SAYAN, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih KACIR, BTK Başkanı Ömer Abdullah KARAGÖZOĞLU, Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) 2. Başkan Cabir BİLİRGEN, Haberleşme Genel Müdürü Gökhan EVREN, Milli Teknoloji Genel Müdürü Zekeriya ÇOŞTU, kamu, özel sektör ve üniversitelerimizin yöneticileri, öğretim üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, bilişim uzmanları ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen Kurultayda; alanlarında söz sahibi otuzaltı (36) uzman katkı vermiştir.

Kurultay, iki gün boyunca yoğun ilgi görmüş ve 5514 kişi çevrimiçi olarak katılım sağlamıştır.

2514 kişi sanal stantları ziyaret etmiş, 1. gün 1988 ve 2. gün 1930 olmak üzere toplam 3918 kişi ise konferans salonundan etkinliğe ait yayınları canlı olarak izlemiştir.

 

Önceki 27. TBD Halıcı Beste Yarışması
Sonraki TBD Küresel Gelişmeler 2020 Raporu

Benzer Yazılar

TBD Haberleri

TRT Radyo1’de Yayınlanan “Gecenin İçinden” Programına Katıldık

Ali Kızan’ın hazırlayıp, Çağatay Sevdi’nin sunduğu “Gecenin İçinden” programına bu hafta Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Genel Başkanı Rahmi Aktepe konuk oldu. (13 Temmuz 2021)

TBD Haberleri 0 Comments

Türkiye Bilişim Derneği uzun yıllardır sahip olduğu kurumsal yapısını ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alarak taçlandırdı.

TBD 5253 Sayılı Dernekler Kanunu ve Dernek Tüzüğü maddelerine uygun olarak üyelerin gelişimini sağlamak, bilişim konusunda tüm kesimlere katkıda bulunmak ve Kamu Yararına Dernek statüsünde hizmetler yürütmek kapsamında ISO 9001:2008