49. Yılımızı Geride Bırakmanın Gurunu Yaşıyoruz

22 Nisan 1971 yılında kurulmuş olan Türkiye Bilişim Derneğimizin bu yıl 49. yaşını geride bırakmanın gururunu hep beraber paylaşmaktayız. Geleneksel olarak üyelerimiz ve bilişimcilerin aileleriyle birlikte yaptığımız Anıtkabir ziyaretimizi Covid-19 Pandemisinden dolayı oluşan bu olağandışı dönemde ertelemenin üzüntüsünü yaşamaktayız.

“Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir, bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin görevidir.” diyerek, Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği dünün çocukları, gençleri bu gün, bu zorlu dönemi atlatmak için canı gönülden çalışan sağlık çalışanı ile birlikte, birçok sektör çalışanı gibi görünmez kahramanı olan BİLİŞİMCİ arkadaşlarımızdır. Hepsine tekrar teşekkür ederken, tüm Ulusumuzun, TBMM’nin kuruluşunun yüzüncü yıl dönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Türkiye Bilişim Derneği
Merkez Yönetim Kurulu

Önceki TİM’den Ulusal Kadın İhracatçı Network Platformu İhale Duyurusu
Sonraki TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe Dijital Gündem “Salgınla Mücadelede Bilişim ve Telekom” Konulu Konferansa Katıldı

Benzer Yazılar

TBD Haberleri
TBD Haberleri

TBD’den Ar-Ge, İstihdam ve Verimlilik Ödülleri

TBD tarafından Turkcell, Netaş ve Aselsan’a Ar-Ge, İstihdam ve Verimlilik alanlarında özel ödüller verildi. Özel ödüller, TBD tarafından Antalya’da gerçekleştirilen 24. Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri’nde (BİM’24) takdim edildi.