TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe Dijital Gündem “Salgınla Mücadelede Bilişim ve Telekom” Konulu Konferansa Katıldı

Moderatörlüğünü Bilişim Medyası Derneği Başkanı ve gazeteci Musa Savaş’ın üstlendiği, “Salgınla Mücadelede Bilişim ve Telekom” konulu etkinliğin kapanış konuşmasını, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan yaptı.

Etkinlikte konuşmacı olarak; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Genel Başkanı Rahmi Aktepe, Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (TELKODER) Başkanı Halil Nadir Teberci, Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) Başkanı K. Erman Karaca, Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği (MOBİSAD) Başkanı Mustafa Kemal Turnacı, Mobil Telekomünikasyon Operatörleri Derneği (m-TOD) Genel Sekreteri Erhun Baş, Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD) Başkanı Gönül Kamalı, Telekomünikasyon Uydu ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği (TUYAD) Başkanı Hayrettin Özaydın katıldı. Bilişim ve Telekom STK’larının Yöneticilerinin konuşmacı olarak katıldığı konferansta salgın dönemindeki çalışmalara ve karşılaştıkları zorluklara değinerek taleplerini dile getirdiler.

Konferansı https://www.dijitalgundem.net/dijital-gundem-bilisim-ve-telekom-stklari-ile-bakan-yardimcisi-dr-omer-fatih-sayani-bulusturdu/ adresinden izleyebilirsiniz.

Önceki 49. Yılımızı Geride Bırakmanın Gurunu Yaşıyoruz
Sonraki TBD ile Bilgisayar Mühendisleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Benzer Yazılar

TBD Haberleri 0 Comments

TBD 45. Yıl Mesajı

Değerli bilişimciler, Günümüzden 50 yıl önce, YAZILIM sözcüğünü “Software” karşılığı olarak kullanmaya başladığımız andan itibaren, kavramlarını tek tek içselleştirerek yaşamımızın  ayrılmaz parçası haline getirdiğimiz bilgisayar ve bilişim teknolojilerini ülkemizi 21.