Bilişim 2016 Bildiri Çağrısı

Bilişim 2016 Bildiri Çağrısı

TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı “Bilişim 2016″ Bildiri Çağrısı

Son Başvuru Tarihi : 1 Kasım 2016

Türkiye Bilişim Derneği tarafından tüm bilişim paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirilecek TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı BİLİŞİM 2016, 08‐09 Aralık 2016 tarihlerinde “BİLİŞİM ve DEMOKRASİ” ana temasıyla Sheraton Ankara Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı’nda akademik ve teknoloji uygulama bildirilerinin sunulacağı oturumlar da düzenlenecektir. Akademik ya da teknoloji uygulama konularında sunulacak her bir bildiri için, toplam 20 dakika sunum yapılması planlanmıştır. Bildiri yazım ve sunum dili Türkçe ya da İngilizce olabilir. Kurultay’da yapılacak İngilizce sunumlarda eşanlı (simültane) tercüme yapılmayacaktır. Bildirilerinizi çevrim-içi olarak bize ulaştırabilirsiniz.

ÇEVRİMİÇİ BİLDİRİ GÖNDERME : Bildiri başvuruları, çevrimiçi olarak ÇEVRİMİÇİ MAKALE YÖNETİMİ >>> http://bildiri.bilisim.org.tr adresinden yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için www.bilisim.org.tr

Önceki ”Bilişim ve İletişim Demokrasinin Teminatıdır”
Sonraki Bilgeiş ve TBD İşbirliği Protokol İmzalama Toplantısı

Benzer Yazılar

TBD Haberleri

Bilişim Eğitimi ve Bilişim Sektörü Uyumu Farkındalık Çalışması

Türkiye Bilişim Derneği İcra Kurulu tarafından Bilişim Eğitimi ve Bilişim Sektörü Uyumu Farkındalık Çalışması hazırlandı 81

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!