Bilişim 2016 Bildiri Çağrısı
TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı “Bilişim 2016″ Bildiri Çağrısı
Son Başvuru Tarihi : 1 Kasım 2016
Türkiye Bilişim Derneği tarafından tüm bilişim paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirilecek TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı BİLİŞİM 2016, 08‐09 Aralık 2016 tarihlerinde “BİLİŞİM ve DEMOKRASİ” ana temasıyla Sheraton Ankara Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı’nda akademik ve teknoloji uygulama bildirilerinin sunulacağı oturumlar da düzenlenecektir. Akademik ya da teknoloji uygulama konularında sunulacak her bir bildiri için, toplam 20 dakika sunum yapılması planlanmıştır. Bildiri yazım ve sunum dili Türkçe ya da İngilizce olabilir. Kurultay’da yapılacak İngilizce sunumlarda eşanlı (simültane) tercüme yapılmayacaktır. Bildirilerinizi çevrim-içi olarak bize ulaştırabilirsiniz.
ÇEVRİMİÇİ BİLDİRİ GÖNDERME : Bildiri başvuruları, çevrimiçi olarak ÇEVRİMİÇİ MAKALE YÖNETİMİ >>> http://bildiri.bilisim.org.tr adresinden yapılmaktadır.
Ayrıntılı bilgi için www.bilisim.org.tr
Benzer Yazılar
TBD BİMY’23 Etkinlik Sonuç Raporu Yayınlandı
“Bilişimle Kalkınmada Sanayi 4.0” ana temasıyla 24-27 Mart 2016 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirdiğimiz TBD (BİMY’23) 23. Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri’nin etkinlik sonuç raporu yayınlandı. Rapora http://bimy.org.tr/etkinlik-sonuc-raporu/ adresinden ulaşabilirsiniz. 84
TBD Bilişim ve Demokrasi Ödülleri Sahiplerini Buldu
TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı (Bilişim’2016) “Bilişim ve Demokrasi” ana temasıyla 8-9 Aralık 2016 tarihlerinde Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’de gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 15
TBD’den Ar-Ge, İstihdam ve Verimlilik Ödülleri
TBD tarafından Turkcell, Netaş ve Aselsan’a Ar-Ge, İstihdam ve Verimlilik alanlarında özel ödüller verildi. Özel ödüller, TBD tarafından Antalya’da gerçekleştirilen 24. Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri’nde (BİM’24) takdim edildi. 72
Leave a Reply
Only registered users can comment.
0 Comments
No Comments Yet!
You can be first to comment this post!