Bilişim 2017 Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Bilişim Derneği (TBD)’nin her yıl düzenlediği ve gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan Bilişim 2017- 34. Ulusal Bilişim Kurultayı, “Bilişimle–Gelişim: Türkiye’de Dijital Dönüşüm” ana temasıyla 20-21 Aralık 2017 tarihlerinde Sheraton Ankara Otel’in de gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında 21 Aralık 2017’de Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre ‘da gerçekleştirilen törende “Bilişim 2017 Hizmet Ödülleri” sahiplerine verildi.

Bilişim 2017 Hizmet Ödülleri; “Yaşam Boyu/Meslek Eğitim”, “Büyük Veri Projesi”, “Mobil Uygulama Projesi”, “En Yenilikçi Uygulama” ve Bilişim Medyası” kategorilerinde dağıtıldı.

Yaşam Boyu/ Mesleki Eğitim kategorisinde; Doç. Dr. Mustafa Akgül’e, yine aynı kategoride Engelsiz Bilişim Çalışmaları konusunda Mustafa Özhan Kalaç’a, Büyük Veri Projesi kategorisinde; STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Tic. A.Ş’ye, Mobil Uygulama Projesi kategorisinde; EGO Genel Müdürlüğü’ne, En Yenilikçi Proje kategorisinde; Globax Bilişim – Akıllı Baret IoT uygulaması ile Abdullah Alp Aslan’a ve  Bilişim Medyası kategorisinde ise TRT Kent Radyo İzmir – Bilişim Gündemi Programı ile Mustafa Özkan Kalaç’a ödül verildi.

 

 

Önceki TBD-TÜBİSAD Yaşam Boyu Hizmet Ödülü Sahibini Buldu
Sonraki TBD, Prof. Dr. Aydın Köksal Ödüllerinin verileceğini açıkladı

Benzer Yazılar

TBD Haberleri

“Aklın Sınırlarına Yolculuk” 19.kez Başlıyor…

Türkiye Bilişim Derneği’nin (TBD) geleneksel öykü yarışmasıyla “aklın sınırlarına yolculuk” başlıyor. 58

TBD Haberleri

Bilişim 2018 Hizmet Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 35. Ulusal Bilişim Kurultayı (Bilişim 2018) 21-22 Kasım 2018 tarihleri arasında “Dijital Ekonomi ve Ötesi” ana teması ile Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’de gerçekleştirildi.