Kamu-BİB’24 Çalışma Grupları Kuruluyor

Büyük bir gururla 50’nci yılını kutlayan TBD’nin köklü bir çalışma grubu olan TBD Kamu-BİB, Ankara Şubesi bünyesinde yeni dönem çalışmalarına başladı. Kamuda farkındalık yaratan birçok rapor hazırlayan TBD Kamu-BİB çalışma grupları, bu sene 2 önemli konuda rapor hazırlamayı hedeflemektedir:

1. Gelecek çok bulutlu: BULUTUN ALTI/ÜSTÜ (Detaylı Bilgi)

2. Küresel salgın: KONUMSUZ ORGANİZASYONLAR VE SAYISAL UÇURUM (Detaylı Bilgi)

Bilindiği üzere; bu raporlar, çalışma grubu tarafından Kamu-BİB etkinliğinde katılımcılarla paylaşılmaktadır. Bu sene yapılacak Kamu-BİB’24 – BİMY’28 bütünleşik etkinliğimiz 4-7 Kasım 2021 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecektir. Raporların kamu bilgi işlem birimlerinde farkındalık ve sponsorlukların şirketinize katma değer yarattığı bu etkinliğe, kamu kurumları ve bakanlıkların yönetim kademesi katılmaktadır (https://www.kamubib-bimy.org/2021/).

Sizleri raporlara katkı vermeye davet ediyoruz. Bu kapsamda sizlerle bağlantı kurabilmemiz için çalışma gruplarına katılım formunu: https://forms.gle/uvzP9cAC9g4aTRKw6 doldurmanız gerekmektedir.

İlk toplantının tarihi ve saati katılım formunda belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. Çalışma grupları kendi içlerinde görev paylaşımı yaparak sanal ortamda yapacakları toplantılar ile raporlarını oluşturacaktır.

Saygılarımla,

Selçuk KAVASOĞLU
TBD Kamu-BİB Bşk.

Önceki "Dijital Hayat Programı"nın Konuğu Rahmi Aktepe'ydi
Sonraki TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe’nin “WhatsApp Hizmet Sözleşmesi Değişikliği Hakkında” Basın Bildirisi

Benzer Yazılar

TBD Haberleri

Herkes için Kütüphane (HİK) Projesi TBD İşbirliği Toplantısı Yapıldı

Herkes için Kütüphane (HİK) Projesi TBD İşbirliği Toplantısı 17 Haziran 2017’de Taksim Abant Palace Bolu’da yapıldı. 92

TBD Haberleri 0 Comments

Bilişim 2016 TBD 33. Ulusal Bilişim Kurultayı Sonuç Bildirgesi

Türkiye Bilişim Derneği tarafından 1976’ dan bu yana düzenlenen TBD Ulusal Bilişim Kurultaylarının 33. sü , “Bilişim ve Demokrasi” ana temasıyla 8 – 9 Aralık 2016tarihinde Sheraton Ankara Hotel &

TBD Haberleri 0 Comments

TBD 18. Bilimkurgu Öykü Yarışması Sonuçlandı

BİR AİLE ÖLÜMÜ SOSYAL MEDYAYA TAŞIRSA! İRONİK ANLATIMIYLA “EXTUBE” BİRİNCİ OLDU Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 1998’den bu yana geleneksel olarak düzenlenen “TBD Bilimkurgu Öykü Yarışması” sonuçlandı. Bu yıl 18’incisi