Kamu-BİB’24 Çalışma Grupları Kuruluyor

Büyük bir gururla 50’nci yılını kutlayan TBD’nin köklü bir çalışma grubu olan TBD Kamu-BİB, Ankara Şubesi bünyesinde yeni dönem çalışmalarına başladı. Kamuda farkındalık yaratan birçok rapor hazırlayan TBD Kamu-BİB çalışma grupları, bu sene 2 önemli konuda rapor hazırlamayı hedeflemektedir:

1. Gelecek çok bulutlu: BULUTUN ALTI/ÜSTÜ (Detaylı Bilgi)

2. Küresel salgın: KONUMSUZ ORGANİZASYONLAR VE SAYISAL UÇURUM (Detaylı Bilgi)

Bilindiği üzere; bu raporlar, çalışma grubu tarafından Kamu-BİB etkinliğinde katılımcılarla paylaşılmaktadır. Bu sene yapılacak Kamu-BİB’24 – BİMY’28 bütünleşik etkinliğimiz 4-7 Kasım 2021 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecektir. Raporların kamu bilgi işlem birimlerinde farkındalık ve sponsorlukların şirketinize katma değer yarattığı bu etkinliğe, kamu kurumları ve bakanlıkların yönetim kademesi katılmaktadır (https://www.kamubib-bimy.org/2021/).

Sizleri raporlara katkı vermeye davet ediyoruz. Bu kapsamda sizlerle bağlantı kurabilmemiz için çalışma gruplarına katılım formunu: https://forms.gle/uvzP9cAC9g4aTRKw6 doldurmanız gerekmektedir.

İlk toplantının tarihi ve saati katılım formunda belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. Çalışma grupları kendi içlerinde görev paylaşımı yaparak sanal ortamda yapacakları toplantılar ile raporlarını oluşturacaktır.

Saygılarımla,

Selçuk KAVASOĞLU
TBD Kamu-BİB Bşk.

Önceki "Dijital Hayat Programı"nın Konuğu Rahmi Aktepe'ydi
Sonraki TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe’nin “WhatsApp Hizmet Sözleşmesi Değişikliği Hakkında” Basın Bildirisi

Benzer Yazılar

TBD Haberleri

TBD 20. Bilimkurgu Öykü Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 35. Ulusal Bilişim Kurultayı (Bilişim 2018) 21-22 Kasım 2018 tarihleri arasında “Dijital Ekonomi ve Ötesi” ana teması ile Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’de gerçekleştirildi.