Kamu Bilişim Projelerini Tanıtıyor – Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi ve Denetim Süreci

Kamu Bilişim Projelerini Tanıtıyor/Değerlendiriyor” adı ile kamu kurum ve kuruluşlarımızın, e-devlet kapsamında yaptığı proje ve girişimlerini tanıttığı aylık bilgilendirme toplantısının on ikincisinde Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi ile Rehberin denetim süreçlerinin tanıtımı yapılacaktır.

Rehberin kapsam ve içeriğinin ele alınacağı, denetim sürecinin ve bu amaçla oluşturulmuş Bilgi ve İletişim Güvenliği Denetim Rehberinin ele alınacağı, kamu kurumlarında uygulama sürecinin tartışılacağı, buna yönelik tecrübelerin aktarılacağı ve son bölümde katılımcıların muhtemel sorularının cevaplandırılacağı aylık bilgilendirme toplantısı 30 Kasım 2021 Salı günü saat 14:00-16:00 arasında gerçekleştirilecektir.

  • Muhammed Raşit ÖZDAŞ T.C. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı-Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdürlüğü Bilgi ve İletişim Teknolojileri Dairesi Başkanı,
  • Burcu Gündoğan – T.C. Cumhurbaşkanlığı Digital Dönüşümü Ofisi Siber Güvenlik Dairesi Başkanlığı Uzmanı

konuşmacı olarak yer alacaktır.

TBD Kamu-BİB Yürütme Kurulu

Katılım ve Kayıt için : https://attendee.gotowebinar.com/register/3931956254817544715

Önceki Avrupa Digital Kadın Çeşitlilik Bildirgesi Tanıtım Semineri
Sonraki “WEB3, KRİPTO VARLIK, METAVERSE VE AKILLI SÖZLEŞMELER” Konuları TBD Yönetiminin Gündemine Girdi

Benzer Yazılar

TBD Haberleri 0 Comments

Türkiye Bilişim Derneği uzun yıllardır sahip olduğu kurumsal yapısını ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alarak taçlandırdı.

TBD 5253 Sayılı Dernekler Kanunu ve Dernek Tüzüğü maddelerine uygun olarak üyelerin gelişimini sağlamak, bilişim konusunda tüm kesimlere katkıda bulunmak ve Kamu Yararına Dernek statüsünde hizmetler yürütmek kapsamında ISO 9001:2008