TBD Bilişim Meydanı Sonuç Raporu

Değerli Bilişim Sektörü Paydaşları,

29 Mayıs 2020 tarihinde saat 16:00-18:00 saatleri arasında “TBD Bilişim Meydanı” Etkinliği yaklaşık 300 kişinin katılımı ile “Yeni Normalde Kamu ve Özel Sektör Buluşması” ana temasıyla TBD Genel Başkanı Rahmi AKTEPE Moderatörlüğünde Adalet ve Kalkınma Partisinden Dr. Osman COŞKUN, Cumhuriyet Halk Partisinden Onursal ADIGÜZEL, Milliyetçi Hareket Partisinden Prof. Dr. Mevlüt KARAKAYA, İyi Partiden Yiğit KARAKIŞ ve Bilişim Sektörünü temsilen Abdullah Raşit GÜLHAN, Akın SERTCAN, H. Vedat USLU, Mehmet YILMAZER ve Tolga BİZEL‘in katılımları ile sanal ortam üzerinden gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu etkinliğimiz, Bilişim Sektörünün COVID19 Salgını ile mücadele sürecinde ve öncesindeki sorunlarının insan, süreç, teknoloji, yatırım, istihdam ve destekler eksenin de tartışıldığı ve ortak aklın oluşturulmasında kamu, özel sektör, üniversite ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin buluşma noktası olmuştur.

Etkinlikle ilgili hazırlanan “TBD Bilişim Meydanı Sonuç Raporu”na www.tbd.org.tr/tbd-bilisim-meydani-sonuc-raporu/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Türkiye Bilişim Derneği
Yönetim Kurulu Adına

Önceki TBD’den Eski Bakan Elvan’a Ziyaret
Sonraki Bilişimle Girişimci Kadın Sohbetlerinde; “Digital Tarımda Kadın Eli”

Benzer Yazılar

Genel

TBD 20. Bilimkurgu Öykü Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından 35. Ulusal Bilişim Kurultayı (Bilişim 2018) 21-22 Kasım 2018 tarihleri arasında “Dijital Ekonomi ve Ötesi” ana teması ile Sheraton Ankara Hotel & Convention Centre’de gerçekleştirildi.