Samsung Türkiye “Ses Getirenler” Projesi ile Dünyadaki Tüm Samsung Ofisleri Arasında İlk Üç Projeden Birisi Oldu

Samsung Electronics Türkiye ve Çocuk Eğitim Derneği (ÇED), işitme engelli çocuğu olan ailelerin eğitim aşamalarında desteklenmesi amacıyla Ses Getirenler projesini başlattı.

0-5 yaş aralığındaki işitme engelli çocukların okul öncesi eğitimlerini desteklemek adına hayata geçirilen proje ile işitme engelli çocukların erken çocukluk ve okul öncesi dönemde yaşıtlarıyla paralel bir gelişim göstermeleri hedeflenmekte.

17 Kasım 2017 tarihinde Güney Kore Samsung Genel Merkezi’nde yapılan törende Samsung Türkiye “Ses Getirenler” projesi ile dünyadaki tüm Samsung ofisleri arasinda ilk üç projeden birisi oldu.

Samsung Genel Müdür Yrd. Dr. Erdem Erkul konuyla ilgili ödülü almaktan mutlu ve gururlu olduğunu söyledi.

Önceki Siber Güvenlik Platformu VI, 22-23 Kasım 2017 Ankara'da Yapılacak
Sonraki Türk Telekom’a Bilişim Teknolojileri Mimarisi Mükemmeliyetinde Dünya Birinciliği

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

ATS0’da Sanayinin Geleceği Konuşuluyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), “Kalkınmada Sanayi 4.0’ın Rolü” bilgilendirme toplantısına evsahipliği yapacak. 24 Şubat Cuma günü ATSO’da “Kalkınmada Sanayi 4.0’ın Rolü” konulu bilgilendirme toplantısı yapılacak. Etkinlik öncesinde ATSO

Sektör Toplantı ve Haberleri

2017 1. Çeyrek Pazar Verileri Raporu Yayınlandı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, BTK tarafından hazırlanan 2017 yılının ilk çeyreğine ilişkin “Türkiye Elektronik Haberleşme Sektörü 3 Aylık Pazar Verileri Raporu” hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Sektör Toplantı ve Haberleri

Türkiye’deki İlk Microsoft Mağazası Ankara’da Açıldı

Türkiye’de ilk kez sadece Microsoft ürünlerini deneyimleyebileceğiniz Microsoft mağazası, Ankara KentPark AVM’deki MediaMarkt’ın içinde hizmete başladı. 95