Girişimciler Cyberpark’ya Ringe Çıkıyor

Get In The Ring etkinliği bu yıl Bilkent Cyberpark tarafından gerçekleştirecek. 1 Nisan 2017’deki etkinlik için başvurular başladı. Kazanan girişimci, final için Singapur’a gönderilecek.

Uluslararası bir organizasyon olan GET IN THE RING etkinliği bu yıl Türkiye‘de Bilkent CYBERPARK tarafından gerçekleştirecek. Ankara‘da ilk defa yapılacak olan yarışmaya tüm Türkiye‘den girişimciler kabul edilecek ve ödül olarak kazanan girişimci Get In The Ring Final için Singapur‘a gönderilecek.

BÜYÜK FIRSAT

Bilkent CYBERPARK, 14 yılı aşkın tecrübesi ile girişimcilik alanında ulusal ve uluslararası ödüllü birçok program yürütürken, gençlerin girişimcilik becerilerini geliştirmeleri ve uluslararasılaşmaları için onlara GET IN THE RING ANKARA CYBERPARK ile bir kez daha büyük bir fırsat sunuyor.

BAŞVURULAR BAŞLADI

1 Nisan 2017’de gerçekleşecek olan etkinlik için başvurular başladı! İngilizcesine güvenen, inovatif iş fikirleri olan ve ölçeklenebilir girişimciler başvurularını 17 Mart tarihine kadar http://getinthering.co/ankara linkinden yapabilirler.

Önceki TBMM’de ‘Medya Ve Demokrasi’ Ödülleri Sahiplerini Buldu
Sonraki İş Melekleri Yeni Girişimcilik Üssü İTÜ MAGNET’te Buluştu

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri

Samsung Deneyim Mağazası’nı İstanbul’da açtı

Samsung, yeni bir mağazacılık yaklaşımı ile tasarladığı Deneyim Mağazası’nın dünyadaki ilk örneğini 3 Haziran Cumartesi İstanbul’da açıyor. Mobil ürünlere adanmış Türkiye’deki en büyük mağaza niteliği taşıyan Samsung Deneyim Mağazası, Emaar

Sektör Toplantı ve Haberleri
Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

Netaş, dünyanın en büyük mobil teknolojiler etkinliği Mobile World Congress’te

Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketi Netaş, Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen ve mobil iletişim dünyasının kalbinin attığı Dünya Mobil Kongresi 2017’de yeni nesil teknoloji çözümleri ile

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!