Girişimciler Cyberpark’ya Ringe Çıkıyor

Get In The Ring etkinliği bu yıl Bilkent Cyberpark tarafından gerçekleştirecek. 1 Nisan 2017’deki etkinlik için başvurular başladı. Kazanan girişimci, final için Singapur’a gönderilecek.

Uluslararası bir organizasyon olan GET IN THE RING etkinliği bu yıl Türkiye‘de Bilkent CYBERPARK tarafından gerçekleştirecek. Ankara‘da ilk defa yapılacak olan yarışmaya tüm Türkiye‘den girişimciler kabul edilecek ve ödül olarak kazanan girişimci Get In The Ring Final için Singapur‘a gönderilecek.

BÜYÜK FIRSAT

Bilkent CYBERPARK, 14 yılı aşkın tecrübesi ile girişimcilik alanında ulusal ve uluslararası ödüllü birçok program yürütürken, gençlerin girişimcilik becerilerini geliştirmeleri ve uluslararasılaşmaları için onlara GET IN THE RING ANKARA CYBERPARK ile bir kez daha büyük bir fırsat sunuyor.

BAŞVURULAR BAŞLADI

1 Nisan 2017’de gerçekleşecek olan etkinlik için başvurular başladı! İngilizcesine güvenen, inovatif iş fikirleri olan ve ölçeklenebilir girişimciler başvurularını 17 Mart tarihine kadar http://getinthering.co/ankara linkinden yapabilirler.

Önceki TBMM’de ‘Medya Ve Demokrasi’ Ödülleri Sahiplerini Buldu
Sonraki İş Melekleri Yeni Girişimcilik Üssü İTÜ MAGNET’te Buluştu

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

CEO Club Finans Zirvesi Gerçekleştirildi

İş dünyasının geleneksel buluşma noktası CEO Club çatısı altında düzenlenen “Finans Zirvesi” Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleşti. Türkiye finans sektörünün gelecek hedeflerinin ele alındığı “CEO

Sektör Toplantı ve Haberleri 0 Comments

Dijital Olgunluk Modeli ve Rehberliği Projesi Tanıtım Etkinliği Gerçekleştirildi

“Dijital Olgunluk Modeli ve Rehberliği Projesi” tanıtım etkinliği, 19 Ocak 2017 Perşembe günü  TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) tarafından The Green Park Hotel Ankara’da gerçekleştirildi. TÜBİTAK Başkanı  Prof. Dr. A. Arif ERGİN

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!