Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulu’nu gençlere açıyor

Türk Telekom çalışanlarının faydalandığı Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulu, kapılarını pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen gençlere açıyor. Türkiye’de bir ilk olan bu eğitimden faydalanmak isteyenler, 24 Ağustos 2017 tarihine kadar Türk Telekom Kariyer sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenen yarışmaya katılıp “İdeal Pazarlama Profesyoneli”ni oluşturacak. Yapılacak değerlendirme sonucu seçilen altı kişi, Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulundaki eğitimlerden faydalanma imkanına sahip olacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, Türk Telekom Akademi bünyesinde verilen özel eğitim ve gelişim programlarıyla insana yatırım yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda yeni dönemde akademi bünyesindeki Pazarlama Okulu’nun kapılarını gençlere açıyor.

Pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen genç profesyoneller ve üniversite öğrencileri, Türk Telekom yöneticileri ile pazarlama uzmanlarının verdiği eğitimlerden faydalanabilecek. Bu eğitimden faydalanmak için 24 Ağustos tarihine kadar, Türk Telekom Kariyer sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenen yarışmaya katılıp “İdeal Pazarlama Profesyoneli”ni oluşturmaları yeterli olacak.

Başvuran adaylar arasından düşüncelerini en iyi şekilde ifade eden üç üniversite öğrencisi ve üç genç profesyonel, Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulu’nun güz döneminde eğitim almaya hak kazanacak.

Pazarlama alanının uzman isimleri Pazarlama Okulunda

Türk Telekom Akademi’nin kurumsal üniversite vizyonu ile tasarladığı, sınıf eğitimlerinin yanı sıra simülasyon ve proje çalışmaları ile de desteklenen bir iş okulu olan Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulu, Türkiye’nin önde gelen, konusunda uzman pazarlama danışmanları ve eğitmenlerinin yanı sıra Türk Telekom pazarlama yöneticilerinin katkıları ile gerçekleştiriliyor.

Pazarlama Okulu’nun program koordinatörlüğü ise üniversite ve özel sektörde stratejik marka yönetimi üzerine çalışan eğitmen ve danışman Dr. Engin Baran tarafından yürütülüyor.

Türk Telekom Akademi Pazarlama Okulu Yarışması hakkında detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için http://pazarlamaokulu.turktelekomakademi.com.tr/ adresi ziyaret edilebilir.

Önceki Türkiye'de Her 10 Evden 8'inde İnternet Var
Sonraki Vodafone'dan, espor pazarına 30 milyon TL değerinde destek

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri

Trump teknoloji CEO’larıyla bir araya geldi

ABD Başkanı Donald Trump, “Hükümetin daha etkili faaliyet göstererek maliyetleri azaltması gerekiyor. Gelecek 10 yılda vergi mükelleflerine yaklaşık 1 trilyon dolar tasarruf sağlamayı hedefliyoruz.” dedi. 75

Sektör Toplantı ve Haberleri
Sektör Toplantı ve Haberleri