7. TBD Genç Bilişimciler Kurultayı Gerçekleştirildi

TBD Genç Bilişimciler Kurultayı’nın 7’ncisi

34. Ulusal Bilişim Kurultayı (Bilişim 2017)’nda gerçekleştirildi

Türkiye Bilişim Derneği (TBD)’nin her yıl düzenlediği ve gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan Bilişim 2017- 34. Ulusal Bilişim Kurultayı, “Bilişimle–Gelişim: Türkiye’de Dijital Dönüşüm” ana temasıyla 20-21 Aralık 2017 tarihlerinde Sheraton Ankara Otel’in de gerçekleştirildi.

TBD Genç Bilişimciler Kurultayı’nın 7’ncisi 34. Ulusal Bilişim Kurultayı (Bilişim 2017)’nda gerçekleştirildi. Söz konusu etkinlikte her grup yaptıkları çalışmaları, hedeflerini diğer gruplarla ile paylaştı ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. TBD Genç oluşumunun tüm Türkiye’ye yayılması için ilk adımlar atıldı ve gerekli planlamalar yapıldı. Önümüzdeki dönemde tüm TBD Genç yapılanmalarının ortak hareket etmesi ve sağlam bir iletişim ağının oluşturulması kararı da alındı.

TBD Genç İstanbul, TBD Genç İzmir, TBD Genç Antalya, TBD Genç Eskişehir ve TBD Genç Erzurum  etkinliğe katılarak destek verdi.

Ayrıca, Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları Lise Robot takımı “Anatolian Eagles Boats” TBD Genç Bilişimciler Kurultayına katıldı. Yaptıkları robot gösterileri tüm salonun ilgi odağı oldu.

Önceki Yazı Bilişim Kurultayında "Bilişimle Girişimci Kadın” Çalıştayı Yapıldı
Sonraki Yazı Emrehan Halıcı : Ecevit'in Sloganı 'Köy-Kent'lerden, Teknokent'lere' İdi

You might also like

TBD Haberleri 0 Comments

Türkiye Bilişim Derneği uzun yıllardır sahip olduğu kurumsal yapısını ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alarak taçlandırdı.

TBD 5253 Sayılı Dernekler Kanunu ve Dernek Tüzüğü maddelerine uygun olarak üyelerin gelişimini sağlamak, bilişim konusunda tüm kesimlere katkıda bulunmak ve Kamu Yararına Dernek statüsünde hizmetler yürütmek kapsamında ISO 9001:2008

TBD Haberleri 0 Comments

Milli İradeyi Hedef Alan Hiçbir Girişim Hedefine Ulaşamaz

Ülkemizde kaos çıkarmak amacıyla darbe yanlıları tarafından demokrasimizi ve demokratik kurumlarımızı hedef alan yasa dışı müdahale asla kabul edilemez. Halkın iradesiyle seçilmiş meşru hükümete ve tüm ulusumuza karşı yapılan bu

TBD Haberleri

TBD “1. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi” Gerçekleştirildi

TBD, KOBİ’LERİ “AKILLI ÜRETİMLE KÜRESEL REKABETE” TAŞIYOR