Doğu Anadolu 1. Bilişim Buluşması

“Geleceğin Teknolojileri ve İş Dünyası Çözümleri” Ana Teması  ve “Bilişim Her  Yerde!” sloganıyla 09-10 Mart 2017 Elazığ Akgün Hotel’de  yoğun ilgi ve katılımla gerçekleşecek olan  Doğu Anadolu 1.Bilişim Buluşması ile  “ Bakanlıklar, Daire Başkanlıkları, Sektörel  STK’lar, Ulusal ve Uluslar arası firma ve markalar, Bölgesel Firmalar , Belediyeler, Teknokentler, Üniversiteler, Bölgesel ve Ulusal Kamu Kurum ve Kuruluşları, Akademik katılım ve diğer sektörün ilgili ve tekil kullanıcılar olmak üzere ciddi bir katılım hedefleniyor.

Doğu Anadolu 1.Bilişim Buluşması ,  Fırat Üniversitesi, Fırat Teknokent, Harput Ajans ve Nilda Ajans birlikteliği ile bölgesel ve ulusal iş dünyası, devlet, siyasiler, akademisyenler, girişimciler ve yatırımcıları bilişim dünyası profesyonelleriyle buluşturan özelliği, “Geleceğin Teknolojileri ve İş Dünyası Çözümleri” ana teması ve “Bilişim Her Yerde!” sloganı ile 09-10 Mart 2017 tarihlerinde Elazığ Akgün Hotel’de gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 20 ilin kapsama alındığı; Bakanlıklar, Üniversiteler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Yerel Yönetimler, Ulusal ve Yerel STK’lar , sektörün önde gelen Ulusal ve Yerel firmalarını bir araya getirerek “İş Birliği, Güç Birliği” ilkesiyle öncelikle bölgeye ve firmalarımıza katma değer oluşturacak iş birliği, yatırım ve konsesyumların  ve bu anlamda sektörel-bölgesel sinerjinin oluşturulmasına katkı sunacak zeminin oluşturulmasının sağlanmasını planlamaktadır. Doğu Anadolu 1.Bilişim Buluşması adıyla bu yıl birincisi gerçekleştirilecek olan büyük buluşma, bilişim ve iş dünyasının en iyilerini bir araya getiriyor. Sektörünün ulusal ve yerel güçlü STK’larının, Üniversitelerin ve Teknokentlerin katılım ve destekleri DBB’17 buluşmasını taçlandırmaktadır.

Doğu Anadolu 1.Bilişim Buluşması hakkında detaylı bilgi, program ve kayıt için www.dbb2017.com  web sayfamızı ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Önceki Aile içi girişimcilik ekonomiye 30 yıl kazandıracak
Sonraki TBD Ankara Şubesi YK Başkanı Nurcan Özyazıcı Sunay ile Söyleşi

Benzer Yazılar

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!