Netaş, dünyanın en büyük mobil teknolojiler etkinliği Mobile World Congress’te

Türkiye’nin lider dijital dönüşüm şirketi Netaş, Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen ve mobil iletişim dünyasının kalbinin attığı Dünya Mobil Kongresi 2017’de yeni nesil teknoloji çözümleri ile yer alacak.

27 Şubat – 2 Mart tarihlerinde Barselona’da düzenlenecek Dünya Mobil Kongresi 2017’de Netaş, Türkiye ve bölgenin lider sistem entegratörü olma vizyonuyla geliştirdiği inovatif çözümleri, büyük dijital dönüşüm projelerini dünyanın dört bir tarafından gelen katılımcılara aktaracak.

Bu yıl, “Mobile. The Next Element” temasıyla düzenlenecek etkinlik kapsamında 5. Salon – K70 numaralı stantta yer alacak Netaş, 50 yıllık tecrübesi ve yetkinliğiyle lider sistem entegratörü olarak gerçekleştirdiği büyük dijital dönüşüm projelerini ve telekom sektörüne özel yazılımlarını 4 gün boyunca ziyaretçilere sergileyecek. 4/5G çözümlerini,  kablosuz genişbant erişim teknolojisini, nesnelerin interneti (IoT) ve farklı sektörlere özgün yazılım projelerinin yanı sıra NOVA markası altında siber tehditlere karşı geliştirdiği güvenlik ve multimedya çözümlerini, yönetilen hizmetleri içeren Netaş Siber Operasyon Merkezi ile birlikte dünyaya tanıtacak.

Her yıl İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük mobil teknolojiler etkinliği olan Dünya Mobil Kongresi, yaklaşık 100.000’den fazla ziyaretçiyi, 800’e yakın operatörü ve 300’ye yakın şirketi bir araya getiriyor. Dünyanın lider teknoloji şirketlerinin katıldığı etkinliğe dünyaca ünlü konuşmacılar katılım gösteriyor.

Önceki Teknoloji Platform’larının 2017 ilk etkinliği Ankara’da “Kamuda BT Yönetişimi ve Endüstri 4.0” ana temasında gerçekleşti
Sonraki Türk Telekom şebekesi 5G’ye hazır

Benzer Yazılar

Sektör Toplantı ve Haberleri

e-Adalet alanında yürütülen faaliyetler e-Devlet dönüşümünün öncülüğünü yaptı

Başkent senin, karar senin’ sesleri yeni bir sayısal dönüşümün habercisi 9

Sektör Toplantı ve Haberleri

MediaMarkt ve Microsoft’dan 45 Çocuğa Kodlama Eğitimi

MediaMarkt ile Microsoft Türkiye, çocukların algoritmik becerilerinin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla başlattığı kodlama eğitimlerine Hour of Code ile devam ediyor. 48

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!